Özpınarlar İnşaat Grubu Merkez Ofisi

Şirinyalı Mahallesi Sinanoğlu Caddesi
NO:70 E Blok
Muratpaşa, Antalya

Yol tarifi al Yol tarifi al. +90 242 316 73 93 info@ozpinarlar.com.tr

En değerli yatırım insana yapılan yatırımdır

23 Ekim 2020

Özpınarlar İnşaat Grubu sosyal sorumluluk projelerinde öncü olmak için çalışmalarına devam etmektedir...

En değerli yatırım insana yapılan yatırımdır

Özpınarlar İnşaat Grubu sosyal sorumluluk projelerinde öncü olmak için çalışmalarına devam etmektedir. Eğitimin her şeyin başında geldiği inancıyla yola çıkarak, Antalya Valiliği ile imzalanan protokol çerçevesinde önemli bir işe imza atmıştır. Bu kapsamda, 2020 yılı içerisinde 24 derslikli Özpınarlar Fahrettin Sert İlkokulu projesini tamamlarken, 2021 yılında da 32 dersliği ile hayata geçecek olan Özpınarlar Tenzile Sert Ortaokulu projesini Antalya’mızın çocuklarına armağan edeceğiz.

“Eğitim olmazsa olmazlarımızdandır. Ülkemiz için en büyük zenginlik kaynağı yetişmiş insan gücüdür. Toplumları ayakta tutan ve onları geleceğe taşıyan hiç şüphesiz ki eğitimdir. Bizim için eğitim çok önemlidir. Ülkemizde olduğu gibi ilimizin de en büyük sermayesi genç nüfusumuz ve öğrencilerimizdir. Çocuklarımıza ve gençlerimize ne kadar hizmet edersek, o kadar geleceğimize yatırım yapmış oluruz. O bakımdan biz bu eğitim yatırımlarını çok önemsiyoruz.Katkı sağlayan herkese teşekkür ediyorum. Kaliteli, özenli ve örnek teşkil edecek özelliklerde güzel bir okul inşa edileceğine inanıyorum”

Fahrettin Sert
Yönetim Kurulu Başkanı

Diğer Haberler

27 Aralık 2023

Gelecek Bu Çizgide...

casaline ile "gelecek" lara'da yükseliyor...

12 Mayıs 2023

LÖSEV Açılışını yaptık

Casaba projemizin satış ofisi olan binamızı,Konyaaltı Belediyesinin destekleriyle LÖSEV kurumuna bağışlayıp açılışını gerçekleştirdik.

13 Haziran 2022

CasaStella çok yakında geliyor!

Konyaaltı’nda yeni bir hayat başlıyor. Bizi takipte kalın.