Özpınarlar İnşaat Grubu Merkez Ofisi

Şirinyalı Mahallesi Sinanoğlu Caddesi
NO:70 E Blok
Muratpaşa, Antalya

Yol tarifi al Yol tarifi al. +90 242 316 73 93 info@ozpinarlar.com.tr

Huzurlu bi yaşamın kapıları sizlere açılıyor.

Yenilikçi yaklaşım, karşılıklı güven, dürüstlük ve çalışkanlık ilkelerinin ışığında her zaman en iyisini hedefleyen Özpınarlar İnşaat Grubu, sahip olduğu değerler ve hayata kazandırdığı projelerle bugün kendi sektöründe saygın bir yere ve haklı bir üne sahiptir.

Gelişen ve değişen dünya standartlarını takip ederek analiz eden, ve bunu 20 yıllık deneyimiyle harmanlayan Özpınarlar İnşaat, bu sayede hizmet yelpazesini her geçen gün daha da genişletmekte, hayata sadece yeni bir yaşam alanı değil, artı değerler de katmaktadır. ISO 9001:2000 kalite sertifikası sahibi Özpınarlar, bütün çalışmalarını çevre kirliliğini engellemek, doğal kaynakları korumak, iş sağlığı ve güvenliğine uygun çalışma prensipleriyle yürütmektedir.

Bugün, günümüz modern yaşamın tüm ihtiyaçlarına cevap veren, kaliteli ve güvenilir lüks konut özelliklerini aynı çatı altında toplayan Özpınarlar İnşaat Grubu; yaşam standartlarınızı yükseltecek birbirinden iddialı projelerine aynı heyecan ve güçle devam edecektir.

Özpınarlar İnşaat Grubu
Özpınarlar İnşaat Grubu
Özpınarlar İnşaat Grubu
Özpınarlar İnşaat Grubu
Özpınarlar İnşaat Grubu

Kilometre Taşları

Özpınarlar İnşaat Kuruluşu

ÖZPINARLAR SOĞUKSU

1993

Özpınarlar Meltem 1

BURAK APARTMANI

1995

Özpınarlar 296

ÖZPINARLAR DEDEMAN

1997

Bingöl Residence

KEMANOĞLU APARTMANI

1998

Z.Sert Apartmanı

ÖZPINARLAR LARA

ZEYNEP SERT APARTMANI

2001

Y.Sert Apartmanı

TANKERLER SİTESİ

2005

Bayındır Sitesi

ÖZPINARLAR PLAZA

SİNEM APARTMANI

2007

Çakmaklar Sitesi

GONCAGÜL EVLERİ

LAVİNYA EVLERİ

2009

Lilyum Sitesi

SELENYUM

GARDENYA PARK 3

2011

Gardenya Park

BY PLAZA

TIME PLAZA 1 - 2

2014

Corner Residence

NOVA RECİDENCE

CASA DIVA

MIDTOWN PLAZA

MIDTOWN RECİDENCE

2016

Midtown Plaza

CASAMAX

2020

CasaBa

CASA LUNA

2022

1994

ÖZPINARLAR MELTEM

Özpınarlar Soğuksu Apartmanı

1996

ÖZPINARLAR BOWLİNG

1998

ANIL APARTMANI

1999

BİNGÖL SİTESİ

2004

H.YUSUF SERT APARTMANI

FENER EVLERİ

2006

K.EYİLER SİTESİ

ÖZPINARLAR BAYINDIR

H.EYİLER SİTESİ

PARK EVLERİ

2008

ÇAKMAKLAR SİTESİ

NAZLIBAHÇE EVLERİ

GARDENYA PARK 1

2010

ŞİRİNYALI PARK

LİLYUM EVLERİ

2012

BEGONYA PARK 1

BEGONYA PARK 2

2015

TIME CITY

CORNER RECIDENCE

CORNER LOFT

CASA RIVA

2019

CASABA

2021

CASA LARA

2023

CASA STELLA

CASA PERLA

CASA BELLA

CASA TRİO

Değer ve İlkelerimiz

Misyonumuz; hayata değer katan projeler tasarlamak ve bu projeleri hayata geçirmek. Dürüst çalışma ahlakını temel ilke edinerek geçmişten aldığımız güçle geleceğe yürüyoruz.

Bu ilkelerin gerektirdiği anlayışla; kazandığımız bilgi, birikim, itibar, saygınlık, dostluk, güç ve tecrübelerimizle yaşayan mekanlar inşa etmek ve bunları sizlerle buluşturmak için çalışmalarımıza devam ediyoruz.

Başkanın Mesajı

Şirketimiz; 1993 yılında Özpınarlar İnşaat adı ile inşaat sektöründe faaliyetlerine başlamıştır.

Zamanla ailemizin genç ,dinamik ve iyi yetiştirilmiş bireylerinin de katılımı ile bugün Antalya da sektörün lider firmalarından biri haline gelmiştir. Kuruluşumuzdan bu güne Antalya’nın değişik semtlerinde hayata geçirmiş olduğumuz hepsi birbirinden değerli olan projelerimiz bizlere büyük gurur vermektedir.

İnşa ettiğimiz bütün projelerimizde; tecrübeli ve nitelikli ekibimiz ile en kısa zamanda en kaliteli yapıları inşa etmek için çalışmaktayız.

Kullandığımız bütün malzemeleri çok büyük bir özenle seçmekteyiz. Projelerimizde betonların sulanmasından bakımına temizliğinden güvenliğine kadar her türlü işlerde kısaca temelden çatıya şahsım ve ekibim işin başında kontrol mekanizmasını oluşturmuş bulunmaktayız. Çalıştığımız ekiplerimizle kendimizi bir aile gibi görüyoruz. Ahlak ve Güven duygusunu ticaret anlayışımızın en kıymetli yerine koyduk ve adımızın güvenle birlikte anılmasında hep onur duyduk. Ekiplerimizle sık sık toplantılarımız da ahlak dürüstlük ve güven unsurlarının önemine değinmekteyiz. Zaman zaman ekiplerimizin aile durumlarıyla bizzat ilgilenerek sorunlarına ve toplum için faydalı bireyler olarak yetişmelerine katkıda bulunmaya çalışmaktayız.İtibarımız en büyük ve en güzel kazancımız olmuştur.

Projelerimizin tamamında kuruluşumdan bu yana kendi öz kaynaklarımızı kullanıyoruz. Başarıda bununda rol aldığını düşünüyoruz.

Hedefimiz sektördeki itibarlı yerimizi korumak ve kendimizi sürekli geliştirip yeni projeler ve istihdam imkanları sağlayarak ülkemiz ekonomisine katkıda bulunmak.

Özpınarlar İnşaat Grubu olarak kendimizi müşterilerimizle ve ekibimizle birlikte aynı çatı altında görüyoruz. Bu çatı altında beraberce daha büyük hedeflere emin adımlarla ilerliyoruz.

Saygılarımla.

Fahrettin SERT

Yönetim Kurulu Başkanı

Bizimle çalışmak ister misiniz?

Projemiz hakkında daha fazla bilgi edinmek için lütfen formu doldurun. Sizinle en kısa sürede iletişim geçeceğiz.